Hizmet Ağımız ve Teknik Donanımımız

Dörtel, “just in time (JIT)” üretim stratejisiyle hareket eden sanayicilerin ihtiyaç duyduğu tedarik hızını sağlamak üzere, yaygın ve güçlü bir hizmet ağı kurarak yapılanmış ve hizmet ağını her türlü gerekli teknik donanım ile destekleyerek güçlendirmiştir.

Dörtel

İrtibat Ofisleri

Gümrük operasyonlarının azami etkinliğini sağlamak amacıyla, başta İstanbul olmak üzere bölgemizdeki en yoğun gümrük müdürlüklerinin çok yakınındaki lokasyonlarda yerleşik tam donanımlı irtibat ofislerimiz, şirket merkezimiz ile aynı bilgi işlem ağı üzerinde merkezle entegre şekilde çalışarak gümrük işlemlerini sonuçlandırmaktadır.

Ulaşım Altyapımız

Uydu takipli 25 araçtan fazla görev otosu ve 10 adetten fazla motokurye ile, gümrük işlemlerinin gerektirdiği yoğun evrak trafiği, hızlı, kontrollü ve sorunsuz bir şekilde yönetilmektedir. Firmamız, oto ve motokurye filosuyla müşterilerimizin tüm işlemleri için en hızlı ve etkin evrak sirkülasyonunu sağlamaktadır. Şirketimiz, bu hizmeti kendi personel ve ekipmanları ile gerçekleştirerek güven içinde işlem bütünlüğünü korumaktadır.